دانشگاه مجازی

ویژگی‌های مبلمان خوب، ۱۰ نکته که منزل شما را خاص می‌کند - دانشگاه مجازی

ظاهر زیبا در کنار کیفیت محصولات و راحتی آنها، از ویژگی هایی است که هر مبلمانی باید آنها را داشته باشد. می توانید در این مطلب، با ویژگیهای مبلمان خوب آشنا شوید. ما برایتان 10 ویژگی یک مبلمان عالی را جمع‌آوری کرده‌ایم که با مطالعه آن‌ها می‌توانید همزمان به فکر خرید هم باشید.

در این مقاله می‌خوانید:

 • ویژگیهای مبلمان خوب
 • دکوراسیون خاص و جذاب
 • پشتی چرم و راحت
 • مناسب برای استراحت
 • پشتی و بالشتک‌های راحت
 • هماهنگ با همه سلیقه‌ها
 • از ویژگیهای مبلمان خوب، داشتن دسته‌های راحت است
 • راحت پاهایتان را دراز کنید
 • یک ناهار دورهمی
 • داشتن یک دورهمی صمیمی از مزایای مبلمان خوب است

 

مبلمان مبلیران اصل، 10 ویژگی منحصر به فرد

 

ویژگیهای مبلمان خوب

ویژگیهای مبلمان خوب عبارتند از:

1- دکوراسیون خاص و جذاب
کسی نیست که منزلی با دکوراسیون خاص و جذاب را دوست نداشته باشد. اگر شما هم جزو گروه خاص پسندها هستید، این مبل کلاسیک همه خواسته های شما را برآورد می کند. همه مهمان هایتان با دیدن آن انگشت به دهان می مانند. مطمئن باشید که بجز تعریف چیزی نخواهید شنید. حتی شاید مدتی بعد مشابه این مبل را در منزل بقیه اقوام ببینید. بله! این یک مبل منحصر به فرد و زیبا است.

تلفن تماس : 1459 (بدون کد)

خرید مبل راحتی، 10 نکته که منزل شما را خاص می کند

2- پشتی چرم و راحت
پشتی چرم این مبل کلاسیک، یک ویژگی خوب دیگر است که آن را چشم نواز کرده. می توانید به خوبی به این پشتی تکیه بدهید آن هم در شرایطی که پشتتان کاملا صاف است. بله حتی می توانید وقتی روی این مبل نشسته اید، بادی هم به غبغب بیندازید. به همین راحتی!

 

مبلمان مبلیران اصل، 10 ویژگی منحصر به فرد

 

3- مناسب برای استراحت

زمانی را تصور کنید که بعد از ساعت‌ها کار طاقت فرسا به خانه برگشته‌اید. کار و ترافیک خیابان ها حسابی شما را خسته و کلافه کرده. جایی می‌خواهید که راحت روی آن ولو شوید. این مبل راحتی دقیقا مناسب همین کار است.

زمانی را تصور کنید که بعد از ساعت ها کار طاقت فرسا به خانه برگشته اید. کار و ترافیک خیابان ها حسابی شما را خسته و کلافه کرده.

در این صورت، جایی می خواهید که راحت روی آن ولو شوید.

این مبل راحتی دقیقا مناسب همین کار است. جان می دهد برای اینکه پاهایتان را دراز و روی آن ریلکس کنید.


بیشتر بخوانید: طراحی اتاق کودک به روش مونته سوری چه فوایدی دارد؟


خرید مبل راحتی، 10 نکته که منزل شما را خاص می کند

4- پشتی و بالشتک‌های راحت
پشتی این مبل راحتی، خیلی خوب قسمت گودی کمرتان را پوشش می دهد. هم پشتی آن خیلی راحت است، هم بالشتک هایش، نیازی به بالشت اضافه نیست، بودن خودتان کافی است. شریک زندگی تان هم روی مبل کناری می نشیند و در حالی که با هم گپ می زنید، از استکان های چای که روی میز مبل قرار گرفته، بخار بلند می شود.

تلفن تماس : 1459 (بدون کد)

مبلمان مبلیران اصل، 10 ویژگی منحصر به فرد

 

5- هماهنگ با همه سلیقه‌ها
تفاوت چندانی ندارد که سنتی پسند باشید یا مدرن پسند. این سرویس خواب، با ظاهری که دارد، هر دو گروه را راضی می کند، نه آنقدر سنتی است که جوان ترها آن را نپسندند و نه آنقدر مدرن که قدیمی ترها دوستش نداشته باشند. چیزی بینابین این دو است. 

ویژگی های مبلمان خوب، 10 نکته که منزل شما را خاص می کند
همین حالا تماس بگیرید

6- پاتختی هم دارد
این پاتختی نرم و راحت که از همان جنس تختخواب ساخته شده، مناسب است برای زمانی که از خواب بیدار شده اید و نمی خواهید همچنان توی تخت بمانید. حس کاملا بیدار شدن هم ندارید. تا خوابتان کاملا بپرد، می توانید روی این پاتختی بنشینید و روزنامه ای ورق بزنید…

تلفن تماس : 1459 (بدون کد)
مبلمان مبلیران اصل، 10 ویژگی منحصر به فرد

 

7- از ویژگیهای مبلمان خوب، داشتن دسته‌های راحت است
یکی از خصوصیت های مبل خوب، دسته های راحت آن است. حالا به دسته های این مبل چستر نگاه کنید. دقیقا برای این ساخته شده که دست هایتان را روی آن قرار دهید. برای این منظور، خیلی راحت به نظر می رسد. با این مبل، دیگر نیازی نیست که دست به سینه بنشینید. 

8- راحت پاهایتان را دراز کنید
هر چند که خیلی قشنگ نیست پاهایتان را روی میز بگذارید، اما انگار این میز دقیقا همین را از شما می خواهد. با وجود این میز، مقاومت در برابر دراز نکردن پاها کار واقعا سختی است. مزیت خوب دیگرش این است که وسایل پذیرایی هم در قسمت پایین آن قرار می گیرد. پس نگران شکسته شدن وسایل نباشید و راحت پاهایتان را دراز کنید.

تلفن تماس : 1459 (بدون کد)

 

مبلمان مبلیران اصل، 10 ویژگی منحصر به فرد

 

9- یک ناهار دورهمی 
این میز ناهارخوری هم دقیقا ساخته شده برای ناهارهای دور همی. مگر می توان این میز ناهارخوری را در خانه داشت و برای خوردن ناهار یا شام دور هم جمع نشد؟! اصلا فکرش را نکنید، امکان ندارد. 

10- داشتن یک دورهمی صمیمی از مزایای مبلمان خوب است
ظاهر صندلی ها هم خاص و متفاوت است یعنی یک انتخاب متفاوت دیگر برای خاص پسندان. به علاوه اینکه نیمکت تعبیه شده برای آن هم فضایی را برای کنار هم نشستن های صمیمی تر ایجاد کرده. اگر مهمانی به جمعتان اضافه شد، کمی که روی این نیمکت صمیمی تر بنشینید، برای همه جا هست. 

خرید مبل راحتی، 10 نکته که منزل شما را خاص می کند

بازدید : - بار دسته بندی : سبک زندگی تاريخ : 3 دسامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها